KURUMSAL SORUMLULUK

Kalite Politikamız ve Hedeflerimiz:

Daima Sağlıklı ve Kaliteli Ürünler Kullanıyoruz. Kalite sadece bir olgu olmaktan öte hayatın kendisi olmalı. Bu bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz her bir iş, dünya standartlarına kaliteye sahip. En üst kademeden en alt kademeye kadar kalitenin bir yaklaşım biçimi olarak kabul edildiği Be-Ma İnşaat'da; toplum, çevre, sektör ve operasyonlar gözetilerek genel kriterlere göre faaliyetler yürütülür. Her birimiz, kalite çıtasını daha yükseğe taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sürekli gelişmek, geliştirmek, ilerlemek ve ilerletmek temel prensiplerimiz olup sürdürülebilir kaliteyi elde etmek için bu temellerden yola çıkıyoruz. Birçok kalite standardımız olmasına rağmen, çabalarımız daha da ileriye gitmek için. Diğer bir değişle Be-Ma İnşaat, şu anda yarının kalite standartlarını kullanıyor.

Vizyonumuz:

Be-Ma, ''mükemmellik'' felsefesi ile, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetinde sürekliliği sağlamayı, kaliteli ve kalıcı eserlerle ''dünya standartlarında hizmeti'' hedefler.

Misyonumuz:

Amacımız; inşaat sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunmaktır. Ülkesi ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak, deprem kuşağında bulunan ülkemizde daha güvenilir yaşam alanları oluşturmaktır.